Taki mam charakter, jeśli tylko jestem w stanie, to pomogę zespołowi

Luq  -  7 kwietnia 2023 17:10
8
5096

W czwartkowym meczu Górnika z Koroną, honory kapitana pełnił oczywiście Erik Janża. Słoweniec zagrał całe 90 minut, choć nie do końca był w pełnej zdrowotnej dyspozycji. – Gram na antybiotykach, choć wiem, że nie jest to dobre dla mojego organizmu. Taki mam charakter, jeśli tylko jestem w stanie, to pomogę zespołowi.

Co do samego meczu, ciężko być choć w małym stopniu usatysfakcjonowanym i trudno spodziewać się innego tonu z perspektywy boiska. – Co mam powiedzieć, tracimy znowu głupią bramkę, gdzie futbolówka leci ponad 50 metrów. Musimy taką piłkę złapać, albo lepiej się ustawić. Korona nie miała nic, oprócz tych pierwszych pięciu minut, kiedy grała w piłkę i dała nam bramkę… i tyle. Nie jestem zadowolony, ale pozytywem jest to, że dzisiaj stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych.

W następnej kolejce Górnik rozegra wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem. Erik Janża zapytany o ten pojedynek, odpowiedział krótko. – Jakkolwiek będzie, muszą być trzy punkty.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To zgaś światło

Myślę że było trochę lepiej tylko szwankuje dokładność w podaniach i celnych strzałów na bramkę z bliskiej i dalszej odległości.Zycze trzech punktów w Lubinie.

Jeżeli ktoś uważa się za kibica Mojego kochanego Górnika jest z nim na dobre i złe. Teraz jest trudna sytuacja tym bardziej potrzebuje naszego kibicowskiego wsparcia. Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię w …………

Eric Janża proponuję na spokojnie obejrzeć sobie ten mecz i odpowiedzieć sobie na pytanie, kto grał w piłkę, a kto walił głową w mur. Korona piłkarsko i zespołowo była lepsza pod każdym względem. Po strzeleniu gola nie musiała walczyć o następne z racji miejsca w jakim się znalazła. To Korona popełniła kardynalny błąd kiedy straciła gola, a nie Górnik kiedy Korona go strzeliła. Gdybym miał dziś wskazać która drużyna z tej dwójki ma większe szanse na utrzymanie pod względem sportowym, to wskazuję Koronę. Korona ma zespół, a Górnik ma chaos.W Górniku co mecz to inny skład i inne ustawienie. W Koronie zmiany są tylko korygujące ze względu na kartki bądź urazy. Górnik rozpoczął naprawianie po poprzedniku 2 kolejki wstecz, Korona od przerwy zimowej ma nowego trenera, który przygotował zespół do rundy rewanżowej i dziś widać tego efekty. Nie ma co dziś prężyć mięśni, trzeba patrzeć realistycznie na to co jest i starać się naprawić to, co schrzaniliście z Gaulem. A schrzaniliście i to sporo.

Nie spierd……li wiele tylko wszystko !!!!!.Janża przeglądnij sobie wszystkie mecze i z ręką na sercu odpowiedz ile złapałeś głupich kartek osłabiając zespół podobnie jak wielki mistrz. Dlaczego jesteście tak słabi na wiosnę , jak przygotowaliście się do rundy- po co była ta Turcja ????? Chłopie i twoi koledzy popatrzcie tylko na Piasta gdzie był po I rundzie na biedną Stal Mielec itd…… Jesteście bez honoru i ambicji. Nie widziałeś jako kapitan co się dzieje ????????, co gracie ??????

Do wielu piłkarzy można mieć pretensje w tej drużynie, ale od Erika to się kolego odp…l, bo poza głupimi kartkami to on jest na końcu listy winnych w tym sezonie.

Erik zdrowia, bo jesteś potrzebny w następnych meczach.

no jest wręcz cudowny bo kilka razy dobrze kopną – dla mnie jak na kapitana to za mało……. więc ty go noś na rękach…..

Wielkie wielkie brawa i gratulacje dla piłkarzy ręcznych Pogoni Zabrze za zdobycie brązowego medalu w rozgrywkach -jednak w tym Zabrzu też można coś fajnego osiągnąć jeszcze raz wielkie wielkie brawa