Superbet: Lewandowski poprawi się z Walią!

Kibic  -  24 września 2022 08:16
0
584

Trzecia porażka na Stadionie Narodowym z rzędu, słaba gra większości piłkarzy reprezentacji i gorsza dyspozycja najlepszego piłkarza świata? Teraz musi być już tylko lepiej! Superbet daje szanse na dużą kasę nowym graczom, którzy wierzą w sukces na Cardiff City Stadium. Bukmacher ma także nowości dla stałych klientów.

Ciężko uwierzyć, by Robert Lewandowski mógł zagrać dwa słabsze mecze pod rząd. Z Holandią nie oddał żadnego strzału, więc w niedzielnym meczu z Walią ważna będzie podrażniona ambicja naszego kapitana. Nikogo nie zdziwi, jeśli tym razem strzeli gola, dwa, czy trzy. Niewątpliwie w Cardiff nie będzie także naprzeciw zawodników, jak rozbijający nasze formacje w pojedynkę De Jong. Stawką będzie też walka o utrzymanie się w dywizji Ligi Narodów.

Jesteś optymistą? Odbierz bonus 200 PLN + 50 PLN za każdego gola Lewego!

Superbet słynie już wśród graczy z boostów dla nowych graczy. Wysokie kwoty bonusów i dogodne warunki ich otrzymania sprawiają, że warto przetestować bukmachera, który zbiera znakomite opinie. Tym razem wystarczy postawić przynajmniej 2PLN na gola Polski w meczu z Walią. Uda się?

  • Zgarniasz swoją wygraną
  • Otrzymujesz bonus 200PLN i …
  • Dodatkowe 50PLN za każdego gola Lewego!

Przy hattricku najlepszego zawodnika świata otrzymujesz zatem dodatkowe 350PLN. Warto pamiętać, że aby skorzystać z tej opcji potrzebny jest pierwszy depozyt  minimalny 50PLN. Warunki obrotu także są proste: wystarczy 3 x po kursie 1,8 z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,30 w zakładach AKO.

Korzystając z tej świetnej oferty, oczywiście nadal macie do dyspozycji także ofertę powitalną Superbet.

Jesteś już graczem Superbet! Są nowości także dla Ciebie!

Pamiętaj, że pozostał już tylko jeden dzień na oddanie swoich typów w zupełnie darmowej grze Super Game Jackpot. Tym razem do wytypowania są mecze Ligi Narodów: Walia – Polska, Austria – Chorwacja, Dania – Francja, Holandia – Belgia i Wyspy Owcze – Turcja. Do wygrania oczywiście 100 000 PLN w gotówce oraz pewny, darmowy strzał w loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA.

Superbet cały czas doskonali także Super Social, czy własne rozwiązanie społecznościowe w aplikacji mobilnej. Coraz większa liczba graczy korzysta z możliwości dyskusji, wymiany argumentów i kopiowania najlepszych kuponów super graczy i ekspertów.

Gracze publikujący swoje kupony w Super Social uczestniczą teraz w specjalnych rozgrywkach ligowych Super Liga, w których zdobywa się punkty do rankingu, które zależne są od kursów kuponów i liczby trafionych zdarzeń w kuponach AKO. Szczegółowe zasady punktacji zawarte są oczywiście w regulaminie promocji na Superbet.pl. Rozgrywki podzielone są na ligi, a w nich szansa na awanse i spadki w każdej kolejnej rundzie, która trwa tydzień, więc super emocje są non stop! Jak to w Superbet bywa, są oczywiście także nagrody – w każdej rundzie do 3900PLN we frebecie!

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments