SUPER SUV i 125 000 PLN do wygrania!

Kibic  -  9 maja 2023 15:06
0
862

Odbierz kluczyki od Sławka Peszko i jeździj, jak chcesz. A najlepiej jeździj jak szef!
Bukmacher Superbet rozdaje kolejną furę. Kilka dni temu jeden z graczy wyjechał z salonu piękną Toyotą Suprą, a tym razem do wzięcia jest potężny SUV z czterema kółkami w logotypie i napędem na cztery kopyta. Całkowicie darmowa okazja dla każdego, kto chce podnieść ciśnienie sąsiadom i kumplom z pracy. Jeszcze raz, to nie pomyłka: akcja jest DARMOWA.

Superbet ruszył z nową, specjalną edycją gry typerskiej SUPERGAME SPOTAWHEEL, która trwa do 10 czerwca. Szansa na nagrody czeka w 5 rundach, a w każdej z nich należy zgadywać rozstrzygnięcia najważniejszych wydarzeń sportowych, niezależnie od stanu konta gracza Superbet. Masz równe 0 PLN, ponieważ tym razem  nie wyszło z weekendową taśmą lub jesteś całkowicie nowym graczem i nie zdążyłeś jeszcze wpłacić? To bez znaczenia, możesz brać udział w grze o SUVa i dużą kasę. Może to właśnie Ty poczujesz się jak ten gość:

i kilku innych, którzy zdążyli odebrać zabytkowego Mustanga, czy Harley-Davidsona.

Ta wyjątkowa edycja SuperGame, to kilka rund w których tradycyjnie można rozbić Jackpot do 125 000 PLN. Najważniejsza Runda FINAŁOWA (29.05 – 10.06), zapewni także SuperSUVa na rok użytkowania dla osoby, która odpowie na najwięcej pytań dotyczących finału Ligi Mistrzów.

Samochód został przygotowany we współpracy z firmą Spotawheel  – dealerem aut używanych (ponad 1000 aut dostępnych od ręki). Każde auto jest dokładnie sprawdzone
i odnowione w największym w Polsce profesjonalnym i ultranowoczesnym warsztacie. Dzięki temu samochody są w stanie idealnym i gotowe do użytkowania bezpośrednio po zakupie lub wypożyczeniu. Wyniki ich pracy prezentują się znakomicie:

Będzie zatem komfortowo, sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie. Mimo to pamiętajcie, aby aplikacji Superbet używać tylko podczas postojów lub z fotela pasażera! Od maja pokusa korzystania jest bowiem jeszcze większa, ponieważ bukmacher wprowadził możliwość oglądania powtórek goli z najważniejszych lig świata. Dostępne będą między innymi gole z LaLiga, Serie A i Ligue 1. Nie trzeba być nawet zalogowanym. Wystarczy wejść w interesujący nas mecz na żywo i tam w zakładkę “STATS”.

Gotowi na walkę o Super SUVa? Udanej zabawy: https://superbet.pl/supergame

UPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments