Strzelcy i asystenci Górnika: Przełamanie w imponującym stylu

W.  -  23 kwietnia 2022 18:03
3
1577

Wczoraj zainaugurowana została 30. kolejka PKO Ekstraklasy, w której Górnik Zabrze wreszcie przełamał strzelecką niemoc i to w imponującym stylu. Trójkolorowi w wyjazdowym starciu pokonali Zagłębie Lubin, nokautując rywali aż 2:4.

O wysokim zwycięstwie podopiecznych Jana Urbana przesądziły celne strzały na bramkę rywali, oddawane kolejno przez Krzysztofa Kubicę (3′), Dariusza Pawłowskiego (11′), Piotra Krawczyka (47′) oraz Bartosza Nowaka (53′). Dwie asysty w meczu na swoje konto zapisał strzelec drugiego gola, czyli Pawłowski, który rozegrał jeden z najlepszych meczów w barwach Górnika, o ile nie najlepszy, w niczym nie przypominając swoich poprzednich występów, w tym meczu z Lechią za który piłkarz spotkał się z falą krytyki. Przy dwóch pozostałych golach asystował natomiast Mateusz Cholewiak i Bartosz Nowak, który prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej naszego zespołu w bieżącym sezonie. Szczegółową klasyfikację strzelców, asystentów i klasyfikację kanadyjską przedstawiamy poniżej.

 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/90minut.pl

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wszystko fajnie ino szkoda że zaś jak przeważnie zje…i sezon mieli szansę na puchary europejskie a momy zaś gó..o

Czym wy się zachwycacie ? że po’meczach z Jagielonią, Wisłami-Płock,Kraków Lechią i paroma wcześniej coś zagrali??? powodów jest kilka. W tym Klubie od lat panuje bałagan, ajuż od lat oddawanie zawodników za darmo gdzie znów za darmo odejdzie Gryszkiewicz, Wiśniewski co woła o pomstę do nieba!!!!Ludzie za to odpowiedzialni powinni być wyrzuceni z Górnika na zbity py..k.Babcia też nie może używać do końca świat do swoich celów wyborczch..I znów koniec sezonu za parę tygodi izacznie się szukanie DARMOWYCH odpadów typu Marin i to przed startem do rozgrywek lub w jego trakcie – to kompromitujące .

Dzięki idiocie kasującej niewygodne komentarz Górnik będzie się toplał w maraźmie jeszcze długo…………