Stilon Gorzów – Górnik II Zabrze 4:2. Wyjazdowa porażka

Kibic  -  16 maja 2024 15:05
2
651

W spotkaniu 30. kolejki III ligi piłkarze Górnika przegrali w Gorzowie Wielkopolskim z miejscowym Stilonem. Gospodarze po niespełna 20 minutach prowadzili już przewagą dwóch goli. Zabrzanie zdołali do przerwy straty odrobić, po zmianie stron trafiali już jednak tylko piłkarze Stilonu i ostatecznie mecz zakończył się porażką naszego zespołu 2:4.

Górnik pozostaje zatem z 43. punktami na koncie. W następnej kolejce zabrzanie podejmować będą Karkonosze Jelenia Góra.

Stilon Gorzów – Górnik II Zabrze 4:2 (2:2)

1:0 – J. Kaczor, 9′
2:0 – Mączyński, 18′
2:1 – Rogula, 35′
2:2 – Pawlak, 42′
3:2 – M. Kaczor, 61′
4:2 – Mączyński, 69′

Stilon Gorzów (skład wyjściowy): Szymaniuk – Kaniewski, Mączyński, j. Kaczor, Olszewski, Łuszkiewicz, Wiśeniewski, Siwozad, M. Kaczor, Matuszewski, Drozdowicz
Rezerwowi: Czajor – Wenerski, Demianenko, Bohdanov, Szyszka, Vaskou, Kopeć, Grudnik, Bieniek
Trener: Łuksza Maliszewski

Górnik II Zabrze (skład wyjściowy: Soberka – Świerkot, Ogórek, Gandziarowski, Kulig, Niedźwiedzki, Wodecki, Michalski, Kosiba, Pawlak, Rogula