Startujemy, czyli niedziela z Górnikiem

Kris  -  21 sierpnia 2020 15:22
0
2832

W niedzielne popołudnie Górnik Zabrze zainauguruje swoje występy w nadchodzącym sezonie. Na początek „Trójkolorowym” przyjdzie się zmierzyć z beniaminkiem z Bielska-Białej, ale pojedynek z Podbeskidziem nie będzie jedyną atrakcją.

Dzień meczowy rozpocznie się tradycyjną mszą w intencji Klubu, która odbędzie się w kościele pod wezwaniem św. Józefa, początek o 10:30. 

Na samo południe zaplanowano otwarcie sklepu kibica. Jak wiemy, w ostatnim czasie klubowy salon sprzedaży przeszedł remont. W „nowej szacie” ma prezentować się ciekawiej, oczywiście do sprzedaży trafi wiele projektów nowego sponsora technicznego. O godz. 15:00 z kolei rozpocznie się finałowy event „Wakacyjnej trasy z Górnikiem”

Ponadto, klub we współpracy z ośrodkami Kibice Razem i Torcida Girls ma zadbać, by kibice się nie nudzili. Dla fanów mają być przygotowane m.in. atrakcje pneumatyczne, malowanie twarzy, piłkarzyki, stoiska z lodami, czy spotkanie z maskotkami. O oprawę muzyczną zadba z kolei profesjonalny DJ. 

Zatem zachęcamy wszystkich „Trójkolorowych” kibiców do przybycie w niedzielę (z zachowaniem wszelkich form ostrożności) w okolice stadionu i przypominamy także, że wciąż w sprzedaży są bilety na mecz Górnika z Podbeskidziem, szczegóły TUTAJ.

Źródło: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments