Sparing: LKS Czaniec – Górnik II Zabrze 3:3. Sporo goli w lodowych warunkach

Kaszpir  -  30 stycznia 2019 22:17
0
3544

Drugi zespół Górnika zremisował z IV-ligowym LKS-em Czaniec 3:3. Gole dla zabrzan zdobywali, Mateusz Cybulski, Konrad Zaradny oraz Dominik Pisarek.

Spotkanie pomiędzy naszą „dwójką”, a zespołem z LKS-u Czaniec rozgrywane było przy sztuczny oświetleniu na boisku w Czechowicach-Dziedzicach. Pojedynek toczony w trudnych warunkach, o czym po spotkaniu mówił opiekun zabrzan Piotr Gierczak. – Boisko zmarzło i grało się jak na łyżwach. Grą rządził przypadek, dlatego sam mecz ciężki do oceny. Najważniejsze, że obyło się bez żadnych urazów. – tyle trener rezerw.

Dodajmy też, że do Czechowic pojechała spora grupa piłkarzy, wśród których było pięciu zawodników testowanych. Zespół podzielony został na dwa składy, gdzie wszyscy testowani piłkarze mogli zaprezentować się w drugiej części środowego sparingu. Rezultat spotkania zmieniał się jak w kalejdoskopie i ostatecznie (podobnie jak w meczu z ROW-em) padło sześć bramek, a „lodowy” mecz zakończył się remisem.

LKS Czaniec – Górnik II Zabrze 3:3 (2:2)

0:1 – ?
1:1 –
Cybulski
2:1 –
Zaradny (k)
2:2 –
?
2:3 –
?
3:3 –
Pisarek

Górnik II (I połowa): BuszkaJaksik, Załuski, Frankiewicz, Szkudlarek, Ściślak, Kulanek, Kamiński, Zaradny, Gałązkiewicz, Cybulski
(II połowa): testowany – Nowakowski, Knabel, testowany, Baran, Pisarek, testowany, Belica, testowany, Miłek, testowany
Trener: Piotr Gierczak

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: lksczniec.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments