Górnik Zabrze zwyciężył w swoim pierwszym sparingu Banik Ostrawa 2:1. Gole dla "Trójkolorowych" zdobyli, Adam Ryczkowski oraz Michał Koj. Zresztą obrońca Górnika bliski był drugiego trafienia, na drodze do bramki stanął jeszcze słupek... zresztą zobaczcie sami.
Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl






