Wielka mobilizacja w stolicy. Legia sprzedała wszystkie bilety na „Żyletę”

Luq  -  12 marca 2013 13:24
0
1895

legia
Pasjonująco zapowiada się piątkowy pojedynek między Legią i Górnikiem nie tylko pod względem piłkarskim, ale także kibicowsko. W Warszawie sprzedano już wszystkie wejściówki na „młyn” Legii. My również zapełnimy sektory gości.

Zainteresowanie spotkaniem w Warszawie jest ogromne, a kibice Legii już na kilka dni przed meczem mocno mobilizują się do głośnego dopingu, obawiając się powtórki sprzed dwóch lat, kiedy to na Łazienkowskiej doskonały popis dopingu i zabawy na najwyższym poziomie dała zabrzańska Torcida. Do dzisiaj wspominana jest nasza wizyta przez fanów ze stolicy. Sympatycy Legii w większości uznali nas za najlepszą ekipę, która pojawiła się na ich zmodernizowanym stadionie.

Wiele wskazuje na to, że piątkowe spotkanie zobaczy komplet widzów. Osoby chcące „załapać” się jeszcze na wyjazd powinny zajrzeć na forum lub udać się do klubowego sklepiku na stadionie. Przypominamy, że na wyjazd wszyscy jedziemy w „młynówkach”! Zbiórka na dworcu PKP o 12.30, natomiast odjazd pociągu o 13.15.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments