Ruszyły zapisy na konferencję Socios Górnik!

Milo  -  30 listopada 2014 14:02
0
833

socios_start

Ruszyły zapisy na konferencję Socios Górnik, która odbędzie się 4 grudnia 2014r. o godz. 17:30 w zabrzańskim multikinie. Jeżeli dla kogoś zabraknie miejsca na sali, może przybyć do multikina trochę później, bo około 19.00. Będziemy wówczas prowadzili zapisy pierwszych Socios!

Zainteresowanie konferencją jest bardzo duże, w związku z tym prosimy o wyrozumiałość, jeżeli dla kogoś nie wystarczy miejsca. Chcielibyśmy pomieścić Was wszystkich, jednak sala którą wynajmujemy ma ograniczoną widownię i nie może pomieścić każdej zainteresowanej osoby.

Zasady przydzielenia zaproszenia:
– mamy dla Was przygotowanych 50 miejsc na liście gości,
– na listę zostanie wpisanych pierwsze 50 osób, które od tego momentu wyślą do nas PEŁNE ZGŁOSZENIE (kto pierwszy, ten lepszy),
– wchodzimy na facebookowy profil Socios Górnik: https://www.facebook.com/sociosgornik
– zgłoszenie MUSI być wysłane poprzez opcję WIADOMOŚCI na skrzynkę Socios Górnik na facebooku (nie przyjmujemy zgłoszeń zamieszczanych w komentarzach),
– obowiązuje zasada: 1 zgłoszenie = 1 miejsce na liście,
– z jednego konta można wysłać tylko jedno zgłoszenie.

PEŁNE ZGŁOSZENIE zawiera:
– imię i nazwisko,
– nr PESEL.

Odpowiadając na liczne pytania – będzie możliwość rejestracji „na odległość”. Wystarczy pobrać deklarację członkowską, którą udostępnimy na naszej stronie internetowej http://www.sociosgornik.org/ w dniu 4 grudnia i przesłać ją do nas pocztą.

Źródło: Socios Górnik
Foto: Socios Górnik

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments