Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok

W.  -  4 sierpnia 2020 16:23
0
3203

Dzisiaj o godzinie 15:00 wystartowała sprzedaż biletów na mecz 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski, w którym Górnik Zabrze zmierzy się przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok. Pucharowa potyczka rozegrana zostanie na Arenie im. Ernesta Pohla w czwartek (13 sierpnia) o godzinie 20:30.

Tradycyjnie pierwszy etap sprzedaży zarezerwowany został dla posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu oraz członków programu lojalnościowego Trójkolorowi, którzy otrzymali  prawo pierwokupu wejściówek na najciekawsze spotkanie tej fazy pucharowych zmagań. Przypominamy również, że w związku z sytuacją epidemiologiczną sprzedaż biletów  odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej naszego klubu.  

Ponadto jak czytamy na oficjalnej stronie Górnika Zabrze:
– Posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu otrzymają bilet na mecz z Jagiellonią za darmo. Mają oni również pierwszeństwo w wyborze miejsc. Prawo to przysługuje do piątku (8 sierpnia) do północy. Z pierwszeństwa mogą korzystać również członkowie programu Trójkolorowi, dla których Klub tradycyjnie przygotował rabat w wysokości 10%.

Najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Jagiellonią:

  • Pojemność stadionu według najnowszego rozporządzenia wynosi: 10 270 miejsc.*
  • Sektor Rodzinny znajduje się na sektorach A06 i A07. Bilet ulgowy na sektor rodzinny przysługuje dzieciom do lat 15.
  • Osoby, które posiadały karnet na sezon lub rundę wiosenną 2019/20 otrzymają bilet na mecz z Jagiellonią Białystok za darmo. Będą mogły też wybrać sobie miejsce na stadionie w pierwszej kolejności.
  • Dzieci do lat 3. ( roczniki: 2018, 2019, 2020) wchodzą na mecze za darmo (zajmując miejsca „na kolanach” opiekuna) na podstawie dokumentu potwierdzającego rok urodzenia dziecka.

* – ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną w kraju, pojemność stadionu może ulec zmianie.

CENNIK

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments