Tabela
   

Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 Sandecja Nowy Sącz 27 14 6 7 39 - 21+18 48       
2 Chojniczanka Chojnice 27 11 14 2 44 - 34+10 47       
3 Olimpia Grudziądz 27 14 3 10 41 - 30+11 45       
4 Zagłębie Sosnowiec 27 12 8 7 42 - 38+4 44       
5 Miedź Legnica 27 12 8 7 36 - 19+17 44       
6 GKS Katowice 27 12 8 7 38 - 26+12 44       
7 Wigry Suwałki 27 12 6 9 39 - 34+5 42       
8 Górnik Zabrze 27 11 7 9 35 - 28+7 40       
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 10 10 7 30 - 27+3 40       
10 Stal Mielec 27 10 7 10 31 - 35-4 37       
11 Pogoń Siedlce 27 11 3 13 26 - 37-11 36       
12 Stomil Olsztyn 27 8 12 7 40 - 34+6 33       
13 Chrobry Głogów 27 9 6 12 39 - 390 33       
14 GKS Tychy 27 8 6 13 30 - 37-7 30       
15 Wisła Puławy 27 7 8 12 30 - 41-11 29       
16 Bytovia Bytów 27 6 8 13 31 - 40-9 26       
17 Znicz Pruszków 27 6 5 16 26 - 49-23 23       
18 MKS Kluczbork 27 2 11 14 24 - 52-28 17       

Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Logo Sandecja Nowy Sącz - 1:1 3:1 5:0 1:0 0:1 2:1 2:0 0:0 1:0 4:0 -:- 1:0 1:1 0:0 3:1 3:1 4:1
2 Logo Chojniczanka Chojnice -:- - 3:1 2:2 0:0 2:2 3:2 1:1 1:1 2:0 2:1 5:4 3:1 1:4 3:3 1:0 1:1 1:1
3 Logo Olimpia Grudziądz 2:0 1:3 - 3:1 2:1 0:1 -:- 1:2 0:2 3:1 1:0 0:0 2:1 1:0 0:1 2:3 1:0 2:0
4 Logo Zagłębie Sosnowiec 2:0 1:1 3:5 - 1:0 1:0 2:0 2:1 0:0 0:2 1:0 1:1 0:2 0:3 -:- 3:3 0:3 4:0
5 Logo Miedź Legnica 0:1 2:0 0:0 0:1 - 2:2 0:1 1:0 1:1 0:1 4:0 2:2 1:2 2:0 -:- 2:1 2:0 2:0
6 Logo GKS Katowice 1:0 1:1 1:0 0:0 0:2 - 0:1 1:1 1:2 1:0 1:0 2:2 2:1 -:- 2:1 0:1 2:0 2:0
7 Logo Wigry Suwałki 0:1 2:3 0:2 0:2 0:1 3:2 - 0:0 2:0 6:0 1:4 2:1 2:2 1:0 3:2 1:1 2:1 -:-
8 Logo Górnik Zabrze 2:0 -:- 2:1 1:2 0:2 -:- 0:0 - -:- 1:1 2:0 2:0 2:1 1:0 4:0 0:0 0:1 4:2
9 Logo Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 0:1 0:3 4:5 -:- 0:2 1:1 3:3 - 0:1 0:0 2:2 2:1 1:0 0:0 2:1 2:0 1:1
10 Logo Stal Mielec 0:0 0:1 1:0 2:0 1:0 3:3 2:1 1:2 -:- - 0:1 0:0 1:4 3:2 0:1 2:2 3:1 1:1
11 Logo Pogoń Siedlce 0:3 1:2 1:4 0:2 0:4 -:- 1:2 2:1 0:0 1:0 - 1:0 2:0 1:0 2:1 1:0 1:0 1:1
12 Logo Stomil Olsztyn 0:0 1:1 0:0 0:0 0:1 1:1 1:2 -:- 1:0 0:4 -:- - 3:0 4:0 3:2 3:1 5:1 1:0
13 Logo Chrobry Głogów 2:1 1:3 1:2 2:0 1:1 0:2 2:2 -:- 0:2 0:1 2:0 3:0 - 2:2 1:2 3:3 1:1 3:0
14 Logo GKS Tychy 2:1 0:2 1:1 3:0 0:2 1:0 2:1 2:1 0:1 2:3 0:1 2:2 0:2 - 1:2 1:0 -:- 4:2
15 Logo Wisła Puławy 0:0 0:0 0:1 1:1 1:5 0:3 0:1 -:- 0:1 1:0 1:2 1:1 3:4 2:1 - 2:1 1:2 0:0
16 Logo Bytovia Bytów 2:0 0:1 -:- -:- 1:0 1:0 1:1 0:1 0:2 2:2 1:3 1:3 3:3 1:1 0:1 - 0:1 2:0
17 Logo Znicz Pruszków 1:3 3:3 0:1 1:4 0:0 1:4 4:5 -:- 0:1 -:- 0:1 0:3 0:0 2:0 0:3 1:2 - 1:0
18 Logo MKS Kluczbork 1:2 1:1 3:2 0:4 2:2 0:2 0:0 2:1 1:1 0:1 2:2 0:1 -:- 1:1 2:2 2:2 0:1 -