Robotnicy pracują według taktyki Jacka Krzynówka: „Cały czas do przodu”

kamres  -  1 czerwca 2013 10:20
0
794

stadion10_maj2013

Od północnej i południowej strony obiektu przybyło izolacji. Zarówno tej na ścianie jak i na podłodze poziomu +1 placu wejściowego. Ustawiono również deskowania przed wyjazdem z parkingu podziemnego w celu utworzenia ścianek. Budynek kas w tej części placu wschodniego uzyskał metalową „koronę”, która zamaskuje instalacje wentylacji z parkingów.

Narożnik północno-zachodni otrzymał podkonstrukcję elewacji do której będą montowane aluminiowe rurki. Od poniedziałku na poziomie +4 trybuny północnej rozpoczął się montaż ram pod szklaną balustradę, która w przyszłości będzie biegła dokoła korony obiektu. Szyby sukcesywnie są transportowane na najwyższy punkt widowni. Po południowej części trybun ukończono już prace związane z zagęszczaniem konstrukcji dachu metalowymi elementami.

Na wschodzie alpiniści zamontowali kolejne metry elewacji z rurek. Zwyżki znajdujące się na górnym poziomie trybun, przeniesiono bardziej w kierunku narożnika południowo-wschodniego, gdzie robotnicy zdążyli już zamontować kilkanaście elementów stalowych dachu.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments