Robert Warzycha leci do Turcji

Milo  -  12 listopada 2014 14:19
0
1017

Robert_Warzycha_Cracovia

W nocy ze środy na czwartek dyrektor sportowy Górnika Robert Warzycha wspólnie z Edwardem Sochą polecą do Turcji, by załatwić kilka formalności związanych z zimowym zgrupowaniem.

Pewne jest, że na zimowy obóz przygotowawczy górnicy polecą jednym samolotem z drużynami Ruchu Chorzów, Piasta Gliwice i Podbeskidzia Bielsko-Biała. Nie wiąże się to jednak w żaden sposób z mieszkaniem w jednym hotelu. Tym samym, w nocy ze środy na czwartek dyrektor sportowy Górnika Robert Warzycha uda się wspólnie z Edwardem Sochą, koordynującym organizację zgrupowania do Turcji, aby dokonać wyboru miejsca, w którym spać i trenować będą zawodnicy biało-niebiesko-czerwonych. Pewne jest jedynie to, że baza usytuowana będzie w Alanyi.

Dodatkowo w czwartek na godz. 13 zaplanowano w siedzibie Piasta Gliwice spotkanie przedstawicieli czterech śląskich klubów, na którym umówione zostaną szczegóły zgrupowania.  Przypomnijmy, w latach 2010-2014 górnicy przygotowywali się do wiosny w tureckiej Antalyi i Side, w Analyi byli w 200 roku.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments