kesera  -  17 sierpnia 2013 21:19
0
1141

row
ROW Rybnik zremisował przed własną publicznością z Wisłą Płock 2:2. Był to czwarty z rzędu podział punktów ekipy trenera Ryszarda Wieczorka w I lidze. Bez goli było natomiast w IV-ligowym starciu Wisłoki Dębica z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Podczas pierwszego meczu w rozgrywkach I ligi w Rybniku nie zabrakło emocji. ROW bardzo szybko wyszedł na prowadzenia za sprawą Cisse, ale niecałą minutę później był już remis po świetnej indywidualnej akcji i strzale Krzywickiego. Ten sam zawodnik wyprowadził gości na prowadzenie po nieco ponad pół godzinie gry. Zespół trenera Ryszarda Wieczorka tuż przed zejściem na przerwę do szatni doprowadził do wyrównania. Uczynił to jednak gracz Wisły. Góralski tak niefortunnie interweniował, że pokonał własnego bramkarza. W drugiej połowie gole już nie padły i rybniczanie zanotowali czwarty remis w czterech spotkaniach tego sezonu.

Goli nie było natomiast w Dębicy. Wisłoka bezbramkowo zremisowała z Wólczanką i nadal jest wiceliderem IV ligi, mając tyle samo punktów (6) co prowadzący MKS Okrzyszów, choć jedno spotkanie mniej rozegrała trzecia Pogoń Leżajsk, mająca sześć „oczek” po dwóch meczach. Spotkanie Wisłoki odbyło się bez udziału publiczności.