Raul Gonzalez wkrótce zgłoszony do rozgrywek

Milo  -  7 maja 2014 09:17
0
815

Raul_Gonzalez_Belchatow

Raul Gonzalez od dłuższego czasu trenuje wspólnie z zawodnikami Górnika. Wkrótce Wenezuelczyk ma podpisać krótkookresowy kontrakt, który będzie korzystny dla klubu z Zabrza.

Były obrońca GKS-u Bełchatów na testach przebywa już od połowy kwietnia i nadeszła chyba pora, aby zawodnika sprawdzić w ligowych meczach. Kontrakt z pewnością nie będzie za bardzo obciążał budżetu Górnika, a dodatkowo będzie podpisany na krótki okres. Do rozgrywek zostanie zgłoszony jeszcze w tym sezonie. Początkowo będzie grał w klubowych rezerwach, a później zostanie podjęta decyzja odnośnie jego dalszej przydatności w drużynie „Trójkolorowych”.

Raul Gonzalez występuje na prawej obronie właśnie na tej pozycji Górnik będzie szukał wzmocnień po odejściu Pawła Olkowskiego, który latem trafi do 1.FC Koeln. W sezonie 2012/13 był podstawowym prawym obrońcą grającego wówczas w ekstraklasie GKS-u Bełchatów. Po spadku Wenezuleczyk przegrał walkę w składzie z 25-letnim Adrianem Bastą. Początkowo pojawiał się na murawie w końcówkach spotkań w miejsce Prokica, który grał na lewej pomocy. Zawodnik skazany był, więc na granie w rezerwach klubu z Bełchatowa. W listopadzie u.br. za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z GKS-em Bełchatów. W barwach „brunatnych” wystąpił w 26 spotkaniach zanotował tylko jedną asystę, nie strzelił żadnej bramki.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Łukasz Grochala/Cyfrasport

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments