Radosław Janukiewicz: Zagramy dla Pana Krzysztofa

Torcidos  -  19 listopada 2015 16:36
0
1105

janukiewicz_gornik_korona1516– Nie znałem Go zbyt dobrze, gdyż nie tak dawno pojawiłem się w Górniku, ale na pewno dał się poznać jako niezwykle serdeczny człowiek bardzo oddany klubowi. I za to chcielibyśmy mu podziękować – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną Radosław Janukiewicz, bramkarz Górnika.

Twoje wspomnienia z występów przeciwko Wiśle są jak najbardziej pozytywne, czy też wolałbyś o nich nie mówić?
Wisła to dobra drużyna, która potrafi grać w piłkę. Czeka nas ciężki bój, ale w naszej sytuacji nie ma łatwych spotkań. A co do moich wspomnień z meczów przeciwko Wiśle w barwach Pogoni czy też Śląska to są one różne. Pamiętam na pewno mecz Pogoni z Wisłą chyba w 2013 roku. Wygraliśmy 2:0, a pamiętam go dlatego, że po nim pracę stracił trener rywali Michał Probierz. Ale nie mówię tego dlatego, że oczekuję zmiany trenera w Wiśle po naszym meczu.

Przed wami szalenie trudne zadanie, Wisła znakomicie sobie radzi na wyjazdach…
Wiemy o tym doskonale, jak ciężkie czeka nas zadanie. Ale nie może być tak, że dalej będziemy na ostatnim miejscu w tabeli. Górnik to najbardziej utytułowany klub w Polsce i 16. miejsce chluby mu nie przynosi. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by to jak najszybciej zmienić.

Zagracie w piątek dla Krzysztofa Maja, byłego wiceprezesa klubu?
Oczywiście, na pewno zagramy dla Pana Krzysztofa. Chcielibyśmy bardzo wygrać z Wisłą i zadedykować mu 3 punkty. Nie znałem Go zbyt dobrze, gdyż nie tak dawno pojawiłem się w Górniku, ale na pewno dał się poznać jako niezwykle serdeczny człowiek bardzo oddany klubowi. I za to chcielibyśmy mu podziękować. A w sobotę, jesteśmy wszyscy na Jego pogrzebie, by złożyć mu hołd.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments