PZPN znów grozi Górnikowi. Trener Dankowski straci licencje trenerską?

Milo  -  24 lipca 2014 12:24
0
1344

Warzycha_Dankowski_GKS_Sparing_1415

W Zabrzu muszą uważać, bo PZPN, który wcześniej zabronił Robertowi Warzysze (51 l.) z powodu braku licencji zasiadania na ławce trenerskiej, bacznie patrzy na to, co dzieje się w górnośląskim klubie i kto pociąga za sznurki przy prowadzeniu zespołu

Robert Warzycha przez całe spotkanie z Cracovią nie rozstawał się ze swoim telefonem komórkowym o czym więcej pisaliśmy w tym miejscu – PZPN-owi nie podoba się taka sytuacja. – Dla nas sytuacja jest jasna. Pierwszym trenerem Górnika jest Józef Dankowski. To on zasiada na ławce, wypowiada się na konferencjach i prowadzi zajęcia. Jeżeli ktoś kogoś chce oszukać, to na niego spada za to odpowiedzialność moralna. My nie jesteśmy policjantem czy instytucją śledczą, żeby wszystko sprawdzać, ale jeśli będą do mnie dochodziły sygnały o nieprawidłowościach, to Górnik musi się liczyć z poważnymi sankcjami. Jedną z ich może być wstrzymanie czy nawet cofnięcie licencji trenera Dankowskiemu – mówi bez ogródek Stefan Majewski (58 l.).

Dyrektor sportowy PZPN i dyrektor Szkoły Trenerów piłkarskiej centrali denerwuje się sytuacją w klubie z Zabrza. – To jest tak, jakby pana dziecko chodziło do szkoły, gdzie jest uczone przez nauczyciela, a pan namawiał je, żeby nie słuchało przełożonego. Bawimy się w coś, co nie jest zgodne z prawem – uważa Majewski.

Źródło: Fakt/Roosevetla81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevetla81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments