Puchar Polski. Znamy ćwierćfinałowe pary

g.rajda  -  3 grudnia 2021 13:13
3
1837

W samo południe w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski, w którym udział wzięło 9 drużyn (7 + para Piast-Górnik; prawdopodobny termin to luty 2022). Na tym etapie walki o finał na Stadionie Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie, zwycięzcy pojedynku Piast vs. Górnik los przydzielił poznańskiego Lecha. Gospodarzem tego meczu będzie zwycięzca meczu Piast Gliwice vs. Górnik Zabrze.

Przypominamy, że mecze 1/4 Pucharu Tysiąca Drużyn zaplanowano na 2 marca (termin rezerwowy – 9 marca). Gospodarzami meczów są kluby występujące w niższej klasie rozgrywkowej, zaś w przypadku klubów występujących na tym samym pułapie, gospodarzami meczów są drużyny wylosowane jako pierwsze. 

Pełen zestaw par 1/4 finału Pucharu Polski:

  • Piast Gliwice/Górnik Zabrze – Lech Poznań
  • Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków
  • Arka Gdynia – Raków Częstochowa
  • Legia Warszawa – Górnik Łęczna

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: laczynaspilka.pl
Foto: laczynaspilka.pl
Wideo: laczynaspilka.pl

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NASTĘPNY OSZUST KULESZA DRUKUJE LOSOWANIA POD POLEGŁĄ….BRAK SŁÓW ILE TO RAZY GÓRNIK JUŻ OD 1/16 GRAŁ Z DRUŻYNAMI Z EKLAPY A TA SZMATA WARSZAWSKA ZAWSZE 2 MAX 1 LIGA

Ale bzdury

Czemu nie Legia ,dostała by znowu w łeb i po pucharach! Znowu bym to przeżył na ARENIE. Piasta nie licze ,on już przegrał.Puchar dla GÓRNIKA!!!!!