Puchar Polski: Mecz Piast Gliwice – Górnik Zabrze został przełożony

W.  -  29 listopada 2021 13:47
9
5630

We wtorek (30 listopada) Górnik Zabrze miał rozegrać wyjazdowe spotkanie w ramach 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski, mierząc się w Gliwicach z miejscowym z Piastem. Spotkanie obu zespołów w pierwotnym terminie nie zostanie jednak rozegrane ze względu na potwierdzone przypadki zakażenia zawodników Piasta wirusem SARS-CoV-2.
Nowy termin spotkania nie został jeszcze ustalony.

Jak czytamy w informacji, opublikowanej na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej:

„W związku z przekazaną przez klub Piast Gliwice informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia zawodników wirusem SARS-CoV-2, zaplanowany na 30 listopada (wtorek) mecz 1/8 Fortuna Pucharu Polski między drużynami Piast Gliwice – Górnik Zabrze, został przełożony”.

 

Źródło: Roosevelta81.pl/pzpn.pl
Foto: łączy nas piłka

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe czy mecz ligowy też odwołany?

Nie sars-cov 2 tylko ptasia grypa w ich przypadku 😋

Co nas to obchodzi?? To walkower!!

W sumie a co to Nas obhodzi,skoro my możemy grac!Niech graja bz tychzakażonych..W lidze też tak mieli..i PZPN im przeklądał..a mykiedy mammy grać w Wigilę??!

Dziwnym trafem jak nie mają formy to dopada ich covid rok temu przed derbami było to samo a potem Górnik musiał grać derby chociaż 5 graczy było dopiero co po covidze i nie przełożono meczu

Kurczaki się boją

no rok temu tez zrobili ten numer i miesiac wypoczeli i zaczli grac

walkoer zagranie w ciula z kobIcami

Co za bzdura! Jakoś w zeszłym roku Górnik mógł grać np we Wrocławiu chociaż miał chorych zawodników a kurczaki drugi rok z rzędu nie mogą ? Zajebiste wałki robią …