Przed ligą zagramy z Banikiem

Kibic  -  22 stycznia 2019 19:12
0
5494

Generalnym sprawdzianem Górnika przed wznowieniem rozgrywek Lotto Ekstraklasy, będzie mecz z Banikiem Ostrava. Spotkanie z czeskim zespołem odbędzie się 4 lutego na stadionie im. Ernesta Pohla, początek zaplanowano na godz. 16:30. Tydzień później na Roosevelta przyjedzie krakowska Wisła i to właśnie z tym rywalem „Trójkolorowi” rozpoczną walkę, której celem ma być pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Rusza sprzedaż wejściówek

W środę o godzinie 12:00 rozpocznie się zamknięta sprzedaż biletów na ten mecz. Tradycyjnie pierwsze 24 godziny zarezerwowane są dla członków programu TRÓJKOLOROWI. Po upływie doby z opcji zakupu biletu będą mogli skorzystać wszyscy pozostali kibice 14-krotnych Mistrzów Polski.

Ostatni sparing tradycyjnie będzie się odbywał w warunkach ligowych. Górnik zagra z Banikiem się płycie głównej stadionu im. Ernesta Pohla i będzie miał charakter imprezy masowej.

 

Cennik: Bilet normalny – 10 złotych Bilet ulgowy – 5 złotych (przysługuje dzieciom i uczącej się młodzieży do 26. roku życia) Kibicom zostanie udostępniona dolna część Trybuny Wschodniej o pojemności 5175 miejsc i właśnie tyle biletów na ten mecz zostanie przygotowanych.

NA MECZ Z BANIKIEM OBOWIĄZUJĄ KARNETY CAŁOSEZONOWE ORAZ NA RUNDĘ WIOSENNĄ!

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments