Prywatyzacja Górnika. Termin składania ofert przesunięty

Kibic  -  11 stycznia 2024 19:34
8
2855

15 grudnia ubiegłego roku prezydent Miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik wydała zarządzenie w sprawie zaproszenia do udziału w negocjacjach prowadzących do ustalenia kręgu podmiotów dopuszczonych do udziału w postępowaniu zmierzającym do zbycia akcji spółki Górnik Zabrze Spółka Akcyjna.

Zainteresowane podmioty czas na złożenie odpowiednich wniosków mają do 15 stycznia 2024 roku do godz. 15:00. Termin ten mógł jednak zostać wydłużony przez Organizatora i tak też się stało. „Do urzędu miejskiego wpłynęła prośba jednego z podmiotów zainteresowanych udziałem w przygotowywanej prywatyzacji Górnika Zabrze dotycząca przedłużenia terminu wpłacenia wadium”. – informuje na swoich sm Małgorzata Mańka-Szulik. Nowy termin to 25 stycznia 2024 roku. 

Przypomnijmy, że wnioskodawca jest zobowiązany do wpłaty wadium jako kwoty zabezpieczającej interesy Miasta Zabrze, w ramach prowadzonego postępowania na podstawie zaproszenia do Negocjacji, w wysokości 50 000,00 zł. 

Źródło: sm Małgorzata Mańka Szulik
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ktoś pretendujący do przejęcia klubu nie miał 50 tysięcy złotych na wadium ? Wesoło

Dziwnym trafem będą przedłużać do wyborów 😉

Ktoś się tu błaźni i kompromituje !!!!! „Bisnesmen” nie mający na wadium chce być właścicielem takiego Klubu jakim jest GÓRNIK ZABRZE?????? Totalna kompromitacja Ratusza, to naprawdę jakieś szambo…….

Z każdym kolejnym tygodniem utwierdzam się w przekonaniu, że to całe szukanie prywatnego inwestora dla Górnika to kolejna żałosna szopka odstawiana przez Szulikową i tą jej bandę nieudaczników po to, by znów mamić kibiców i udawać, że coś się w tym temacie dzieje, by zyskać na czasie i jakoś dotrwać do wyborów samorządowych… A teraz jeszcze jakiś gołodupiec ma problem z wpłaceniem 50 tysięcy złotych vadium? To kto chce te akcje Górnika nabyć – właściciel sztandu na miejskim targowisku?!

Wyglada na gre urzedu na czas ….tak beda przedluzac i wymyslac ze ten kto faktycznie chce kupic bedzie tym znudzony i sie wycofa a MMS triumfalnie bedzie mogla oglosic ze tylko ona moze Gornika uratowac.

Yokota pewnie odejdzie

„Sam Yokota ma być zdecydowany na transfer i nic nie wskazuje na to, aby ktoś w Górniku chciał go na siłę zatrzymywać. Wydaje się więc, że Japończyk nie wystąpi już przy Roosevelta.”

https://weszlo.com/2024/01/12/media-gent-oferuje-dwa-miliony-euro-za-yokote/

Chętni na przejecie klubu walą drzwiami i oknami po prostu administracja klubowa nie nadąża z przerabianiem ofert ale to oczywiście wina carycy urzędu przydupasow i wogole wszystkich nikt nie chce tak utytułowanego klubu nikt nie ma na wyrzucenie w błoto kilkudziesięciu milionów złotych plus zero wpływów z dnia meczowego bo to kasuje spółka stadion no naprawdę nikt nikt nie chce kupić klubu jak ja chce coś kupić to idę i płacę jak za Górnika nikt nie chce zapłacić to trzeba to grzecznie rozwiązać powołać od nowa i za kilka lat być zdrowym klubem z rynkowymi mechanizmami zarządzania w tym czasie Torcida może dalej prowadzić interesy w bramach z dzieciakami dzielić i kłócić się o terytoria na bramkach w śląskich klubach i sprzedawać smycze wszyscy będą zadowoleni

Przeczytajcie waruki przejmowania klubu, to będziecie wiedzieć czemu nikt poważy nie jest zaiteresowany. Warunki to są jaja, albo ustawka.