Procházka wraca do gry!

W.  -  13 lutego 2020 06:58
0
4226

Niedawno informowaliśmy o niegroźnym urazie, którego podczas ostatniego meczu kontrolnego rozegranego z austriackim zespołem Red Bull Salsburg doznał nowy nabytek zabrzańskiego Górnika – Roman Procházka. Choć kontuzja piłkarza na szczęście okazała się stosunkowo niegroźna, to skutecznie wyeliminowała zawodnika z gry w pierwszym ligowym pojedynku przeciwko Koronie Kielce.

W sobotę Procházka nie zagrał, jednak we wtorek 30-letni piłkarz wznowił treningi i wspólnie z zespołem przygotowuje się do kolejnego meczu, pracując na pełnych obciążeniach. Jeśli w najbliższym czasie nie wydarzy się nic złego, to już w najbliższy piątek doświadczony zawodnik, o którego pozyskanie mocno zabiegał przed sezonem Marcin Brosz, stanie przed szansą zaprezentowania się z jak najlepszej strony zabrzańskiej publiczności w domowym spotkaniu przeciwko Arce Gdynia.

Liczymy na udany debiut słowackiego pomocnika i przypominamy, że przeciwko Arce nie zagra pauzujący za żółte kartki Szymon Matuszek, który podczas spotkania 21. kolejki PKO Ekstraklasy obejrzał czwarte w sezonie 2019/2020 upomnienie, skutkujące przymusową pauzą w najbliższym ligowym starciu. Pozostali zawodnicy rywalizujący na ten moment o miejsce w składzie będą do pełnej dyspozycji szkoleniowca.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: isport.blesk.cz

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments