Prejuce Nakoulma zostaje w Górniku. Odejdzie zimą?

kamres  -  2 września 2013 08:08
0
1048

nakoulma_gornik_ruch_1314

Zamknięte zostało okienko transferowe. Ze strony klubu brak jakiejkolwiek oficjalnej informacji na temat transferu Prejuce’a Nakoulmy do zagranicznego klubu. To oznacza tylko jedno: „Prezes” zostaje w Górniku.

Chyba zakończyło się zamieszanie transferowe dotyczące odejścia naszego skrzydłowego. W naszym serwisie na ten temat wypowiadał się niedawno prezes klubu Artur Jankowski: – Na podjęcie decyzji jest czas do końca sierpnia, kiedy zamyka się okienko transferowe. Jeśli piłkarz się nie zdecyduje, to transferu nie będzie.

Najwidoczniej Nakoulma miał już dosyć negocjacji z czeczeńskim klubem i przynajmniej w tej rundzie nie zasili składu żadnego zagranicznego zespołu. Przypomnijmy, że zawodnikiem zainteresowani byli również Parma i Fiorentina, Freiburg i Kubań Krasnodar, lecz nie padły żadne konkrety ze strony tych klubów. Jesień więc Nakoulma spędzi w Zabrzu.

Na łamach Dziennika Zachodniego prezes Jankowski jednak zaznaczył: – Jeśli Prejuce nie odejdzie teraz, to spróbujemy go sprzedać zimą. Nad tym również pracujemy.

Już za pół roku Nakoulma będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem, bowiem po tym sezonie wygasa jego umowa z Górnikiem i będzie mógł odejść za darmo. Nie można też wykluczyć przedłużenia umowy z „Prezesem”, choć wydaje się to raczej mało realne. Przypomnijmy, że Nakoulmę kupiliśmy za milion złotych z ówczesnej Bogdanki, a obecnie Górnika Łęczna.

źródło: Roosevelta81.pl/Dziennik Zachodni
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments