Postępy w budowie, praca wre

kamres  -  8 marca 2013 14:37
0
1099

07.03.2013

Jak co tydzień zapraszamy na przyjrzenie się bliżej budowie nowego stadionu w Zabrzu. Czego przybyło? Co się zmieniło? Tego dowiecie się tylko na Roosevelta81.pl

Wschodni plac wejściowy wzbogacił się o płyty filigranowe oraz kilogramy nowych prętów zbrojeniowych. Z poziomu 0, poziom wyżej, przeniesiono kontenery, w których pracownicy prawdopodobnie przechowują narzędzia. Jest to spowodowane „zamykaniem” stropu na poziomie 0. Przybyło również ram okiennych w południowej części placu wschodniego.

Zza trybuny południowej zniknął dźwig samojezdny, o którym pisaliśmy wczoraj w tym miejscu. Większy postęp zaobserwowaliśmy podczas prac przy klatkach schodowych. Ułożono również dodatkowe płyty kanałowe, stopnice oraz wszystkie rygle podłogi na poziomie +3.

Co słychać na stronie północnej? Wczoraj zamontowano tam 22. dźwigar. W narożniku po zachodniej stronie odlano nowe womitorium, a pod kolejne postawiono szalunki. Poza tym, robotnicy postawili szalunki pod szyb windowy na poziomie +3. Z kolei wschodni wzbogacił się o nowe elementy stalowe konstrukcji dachu.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments