Pomeczowe wypowiedzi: Zabrakło z naszej strony skuteczności

Milo  -  6 lutego 2014 14:06
0
689

iwan_polonia_1213

Przeciwnicy strzelili bramkę po naszym indywidualnym błędzie, ale w przerwie powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów i wyszliśmy na drugą połowę zmobilizowani, z nadzieją na to, by jak najszybciej odrobić straty – powiedział po zremisowanym spotkaniu sparingowym z FC Tiraspolem Bartosz Iwan.

Marcin Prasoł (drugi trener Górnika): W pierwszej połowie przegrywaliśmy po indywidualnym błędzie, ale w drugiej części meczu zespół na ten stan rzeczy zareagował bardzo pozytywnie, podjął rękawicę, przyspieszył grę, efektem czego była zdobyta bramka i kolejne sytuacje do strzelenia gola. Kilku zawodników zaprezentowało się bardzo pozytywnie, zarówno ze strony piłkarskiej, jak i motorycznej. Graczom testowanym będziemy się w dalszym ciągu przyglądali.

Bartosz Iwan (pomocnik Górnika): FK Tiraspol to bardzo wymagający sparingpartner. Chcieliśmy wygrać to spotkanie, niestety nie udało się. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była zbyt udana, źle „weszliśmy” w mecz, nie realizowaliśmy tego, co założyliśmy przed spotkaniem. Przeciwnicy strzelili bramkę po naszym indywidualnym błędzie, ale w przerwie powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów i wyszliśmy na drugą połowę zmobilizowani, z nadzieją na to, by jak najszybciej odrobić straty. Przed meczem przypomniałem sobie spotkanie sprzed roku, kiedy również strzeliłem bramkę, po asyście Michała Bembna. Dzisiaj również udało mi się zdobyć gola, tym razem głową. Szkoda tylko, że nie wygraliśmy, bo stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale niestety zabrakło z naszej strony skuteczności.

Szymon Drewniak (pomocnik Górnika): W pierwszej połowie nasza gra nie była poukładana tak, jak powinna, brakowało odpowiedniej organizacji, co spowodowało dużo niepotrzebnych strat piłki i tym samym narażanie się na kontrataki ze strony przeciwnika. Po przerwie sytuacja się odmieniła i nasza gra wyglądała dużo lepiej. Zagraliśmy blisko siebie, zaczęliśmy stwarzać sytuacje do zdobycia bramki, w defensywie na niewiele pozwalaliśmy przeciwnikowi. Przejęliśmy inicjatywę i mogliśmy ten mecz wygrać.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments