Pomeczowe wypowiedzi: Końcówka była nerwowa

Luq  -  25 lutego 2013 21:50
0
1225

Seweryn-Gancarczyk
Piłkarze Górnika Zabrze byli zadowoleni po spotkaniu z Piastem Gliwice, ale wszyscy zgodnie podkreślali, że należy poprawić wykończenie akcji.

Musimy być bardziej skuteczni, a będzie dobrze – powiedział obrońca „Trójkolorowych”, Seweryn Gancarczyk (na zdj.)

Paweł Olkowski (pomocnik Górnika Zabrze):
– Wygrana cieszy, ale  musimy poprawić skuteczność. Sam powinienem zdobyć gola i na szczęście utrzymaliśmy prowadzenie do końca. Zostaję po treningach, aby pracować nad ostatnim podaniem i wykańczaniem akcji, ale muszę pracować jeszcze mocniej. W końcówce było trochę nerwowo.

Dariusz Trela (bramkarz Piasta): – Chcieliśmy się zrewanżować Górnikowi za jesienną porażkę, ale już na samym początku straciliśmy gola. Udało mi się wybronić kilka sytuacji z czego bardzo się cieszę, jednak to nie dało to nam choćby punktu. Dzisiaj nie byliśmy w stanie rozmontować defensywy Górnika.

Seweryn Gancarczyk (obrońca Górnika Zabrze): – Zaprezentowaliśmy się nieźle, choć zmarnowaliśmy wiele sytuacji. Najważniejsze, że jesteśmy je sobie w stanie wypracować. Teraz musimy tylko być bardziej skuteczni, a będzie dobrze.

Grzegorz Bonin (pomocnik Górnika):Gdybyśmy zdobyli drugiego gola, to wtedy padłyby i kolejne bramki. Najważniejsze, że wygraliśmy, a ja mogłem ponownie zagrać w barwach Górnika.

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments