Polska U19 - Wyspy Owcze U19: Aż trzech młodych "górników" w wyjściowym składzie kadry!

0
1518

O godzinie 11:00 rozpocznie się spotkanie reprezentacji Polski U-19 z rówieśnikami z Wysp Owczych. Mecz rozegrany zostanie w ramach turnieju w Słowenii.

W podstawowym składzie Polaków znalazło aż 3 aktualnych piłkarzy Górnika Zabrze oraz Dominik Sarapata, który w czerwcu tego roku przeniósł się z Zabrza do FC Kopenhaga.

Od pierwszych minut zagrają:

  • Dawid Szwiec (wypożyczony do Polonii Bytom)
  • Bartosz Kriegler (wypożyczony do GKS Jastrzębie)
  • Dawid Mazurek (wypożyczony do Stali Mielec)

Na ławce rezerwowych znajduje się jeszcze nasz bramkarz Mateusz Jeleń (wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz).

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Pełny skład naszej reprezentacji:

Źródło: Roosevelta81.pl / Łączy Nas Piłka
Grafika: PZPN

0 komentarzy