Pod lupą: Ireneusz Jeleń przeciwko Widzewowi

Luq  -  31 marca 2013 10:54
0
970

jelen
Ireneusz Jeleń po raz pierwszy wystąpił w wyjściowym składzie Górnika w minionym meczu z Widzewem. Efekt? Gol i naprawdę dobra gra napastnika. Redakcja Roosevelta81.pl szczegółowo prześledziła jego występ.

Pierwsza połowa w wykonaniu Jelenia była znacznie lepsza. W drugiej było widać, że brakuje mu trochę sił, ale również po przerwie piłkarz „Trójkolorowych” miał szansę, aby zdobyć bramkę. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki Jelenia z jego czwartkowego występu przeciwko Widzewowi Łódź.

Ireneusz Jeleń
Kontakty z piłką – 16 – z tego aż 13 w pierwszej połowie
Podania celne – 4 – ani jednego kluczowego, żadne podanie nie miało szans, aby Jeleń zanotował na swoim koncie asystę
Podania niecelne – 5
Strzały celne – 2 – pierwsze celne uderzenie było lekkie, ale precyzyjnie ułożona lewa stopa sprawiła, że piłka wpadła do bramki tuż przy słupku. Drugi celny strzał również mógł zakończyć się golem. Jeleń uderzył z najbliższej odległości, jednak futbolówka trafiła w jednego z piłkarzy Widzewa
Strzały niecelne – 2 – żałować można tego z początku pierwszej odsłony. Gdyby Jeleń trochę lepiej „zakręcił” piłkę, to ta wpadłaby do bramki przy dalszym słupku. Zabrakło jednak kilku metrów.
Przechwyty piłki – 2
Faulował – 0
Faulowany – 1 – rywale powstrzymali Jelenia niezgodnie z przepisami tylko raz i od razu zostali za to ukarani utratą gola. Z rzutu wolnego trafił Aleksander Kwiek, więc Jeleniowi można nawet zaliczyć „mini asystę”.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments