Pod lupą: 90 minut Pawła Olkowskiego w meczu Reprezentacji z Niemcami

Luq  -  13 maja 2014 22:48
0
1145

olkowski_ruch_1314_6574

Paweł Olkowski wybiegł w pierwszej jedenastce towarzyskiej potyczki Reprezentacji Polski z Niemcami w Hamburgu. Na Imtech Arenie padł bezbramkowy remis a obrońca „Trójkolorowych” rozegrał całe spotkanie. Poniżej przedstawiamy szczegółowe statystyki naszego defensora w tym meczu.

Kontakty z piłką –47 (z czego 24 w pierwszej połowie) – W pierwszej połowie kilka razy zapędził się pod pole karne Niemców lecz tylko jeden z tych rajdów zakończył się dośrodkowaniem, po którym mieliśmy rzut rożny. W drugiej odsłonie tez tylko raz miał okazję dośrodkować i to niecelnie.
Strzały celne – 0
Strzały niecelne – 0
Podania celne –  27 (13) – Sporo z tych podań to były wyrzuty z autów.
Podania niecelne – 5 (3) – W tym dwie próby dośrodkowań w pole karne.
Podania kluczowe – 0
Pojedynki główkowe wygrane – 1 (1)
Pojedynki główkowe przegrane – 1 (0)
Faulował –  0 – W pierwszej części gry dosyć ryzykownie przyblokował jednego z Niemców w polu karnym, na szczęście sędzia nie odgwizdał przewinienia.
Faulowany – 1 (1)
Wybicia – 11 (5) – Całkiem sporo ale to wynik tego, że to Niemcy częściej atakowali. W 10′ minucie zażegnał wybiciem na rzut rożny groźną akcję przeciwników.
Straty – 2 (1) Bez konsekwencji.
Przechwyty –  6 (2) – Przyzwoita liczba.
Spalone –  0
Bramki – 0

Asysty – 0

Nasz komentarz: Paweł Olkowski rozegrał przeciętne spotkanie jak i cała Reprezentacja Polski. Wprawdzie nie popełnił większych błędów ale często było widać u niego złe ustawienie w defensywie przez co raz pozwolił na groźny strzał Mayera w 58′. W ataku nie wiele miał okazji by się podłączyć a gdy kilka razy próbował tego to koledzy nie dawali mu piłek. Zdecydowanie można by tu go lepiej wykorzystać.

Źródło: Roosevelta81.pl
foto: Ewa Dolibóg / Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments