Plac wejściowy wygląda coraz lepiej. Montują krzesełka (galeria)

kamres  -  24 września 2015 20:52
0
882

budowa_stadion_24_09_2015

Wszystko wskazuje na to, że południowa powierzchnia placu wejściowego jest na ukończeniu. Pracownicy wylewają tam ostatnie warstwy betonu. Od tygodnia ponownie ruszyły roboty związane z montażem krzesełek.

Trwają wylewki betonu po wschodniej części placu budowy. W całości odlana jest już rampa wjazdowa na poziom +1 dla pojazdów technicznych. Jak udało nam się dostrzec w południowej części placu wejściowego pojawiła się charakterystyczna betonowa szachownica (beton z domieszką kruszywa bazaltowego – kolor ciemno szary oraz z domieszką kruszywa granitowego – kolor jasno szary) co świadczy o tym, że mamy położoną ostateczną warstwę materiału, którą jest obecnie czyszczona przez pracowników.

Po południowej stronie zniknął niebieski płot wytyczający teren starego stadionu. Jakiś czas temu pod trybunami robotnicy zainstalowali oświetlenie ciągów komunikacyjnych oraz znaki ewakuacyjne. Na trybunie wschodniej montowana jest nowa partia krzesełek. Przypomnijmy, że na mecz z Legią ma zostać oddane do użytku dolne piętro  trybuny północnej, a pojemność zwiększy się do ponad 8 tysięcy miejsc.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w galerii:

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments