PKO Bank Polski sponsorem Ekstraklasy na kolejne dwa sezony

mlodyKSG  -  26 maja 2021 13:20
0
1145

Podczas konferencji prasowej, w której udział wziął między innymi Premier Mateusz Morawiecki, ogłoszono, że umowy z PKO Bankiem Polskim i Totalizatorem Sportowym zostały przedłużone o kolejne dwa lata. Oznacza to, że kluby występujące w PKO Ekstraklasie nadal będą mogły liczyć na wielkie wsparcie spółek Skarbu Państwa.

– Wszyscy wiemy, że piłka nożna to nie tylko sport. To coś o wiele większego. Radość, duma. Każdy trener wie, że najważniejszy jest dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Aby tak się stało, potrzebna jest infrastruktura i wsparcie – mówił Mateusz Morawiecki. – Środki, które będziemy angażować, muszą służyć młodym piłkarzom i klubom, aby odnosiły sukcesy – dodał premier.

Premier Morawiecki zapowiedział, że od lipca pojawi się nowy, bardzo ważny partner, który wesprze całą polską Ekstraklasę i wszystkie kluby, które w niej występują. Oznacza to spore wsparcie finansowe dla wszystkich podmiotów związanych z Ekstraklasą S.A. Nie padła nazwa sponsora, ale zapewne niebawem zostanie on ogłoszony.

Źródło: Ekstraklasa S.A./sport.interia.pl
Foto: PZPN

 
 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments