Piast – Górnik. Nie będzie zwiększonej puli biletów

Kibic  -  9 lutego 2024 08:58
7
3198

Piłkarze Górnika Zabrze wiosenną rywalizację rozpoczną sobotnim meczem z Piatem w Gliwicach. Przy Okrzei nie zabraknie „Trójkolorowych” fanów, niestety będzie ich niespełna pół tysiąca. Piast nie potrafił w tej kwestii dojść do porozumienia z zabrzańskimi kibicami, odrzucił również oficjalne pisma Górnika. 

„Wczoraj po południu otrzymaliśmy oficjalne odpowiedzi Piasta na nasze dwa pisma. Oba wnioski zostały odrzucone. Pula biletów nie zostanie zwiększona, a płatność ma być zrealizowana przy odbiorze”. – poinformował w piątek rzecznik prasowy Górnika Mateusz Antczak.

Górnik Zabrze w poniedziałek 5 lutego wysłał pierwsze pismo w sprawie zwiększenia ilości wejściówek do blisko tysiąca. Poniżej jego treść.

„Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpatrzenie wniosku zwiększenia liczby biletów na sektor gości Stadionu Miejskiego w Gliwicach im. P. Wieczorka do 1.000 miejsc. Wówczas mecz mogłaby oglądać z trybun podobna liczba Kibiców drużyny przyjezdnej, do tej którą wpuściliśmy na Arenę Zabrze podczas spotkania rozgrywanego przy Roosevelta 81 w dn. 10 września 2022 roku, kiedy udostępniliśmy Państwa Kibicom ok. 1.100 miejsc z możliwością zwiększenia liczby biletów do 1.666, a ostatecznie na trybunie pojawiło się 797 osób”.

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W dodatku kur.y z Piasta zablokowała naszym sprzedaż biletów na ich sektory tym osobom co zaliczyła ostatni u nich wyjazd w sektorze gości..
czyli PP w 2022 roku..

Kury z Piasta totalnie sie obsrały … 🤣🤣🤣

Potem się cykory z Piasta dziwią, że nikt ich nie szanuje i dla kibiców innych drużyn są pośmiewiskiem.. Ale kij im w oko, nawet niespełna 500 kibiców Górnika jest w stanie zagłuszyć ten ich żałosny młynek złożony z zakompleksionych kurczaków i antyśląskiego gorolstwa z Jastrzębia.

Spokojnie. I tak Górnik wygra 2-0 lub 2-1… Wierzę w to.

KONRAD KOŁAKOWSKI oglądałem wywiad na yutubie..zastanawia mnie czy to kiełbasa wyborcza,gościu miał pracę marzeń jeśli w rzeczywistości był sercem za tym klubem to dziwi mnie jego nastawienie do Naszego ukochanego klubu.Nie kojarze gościa,mieszkałem w Zabrzu 30 lat był niemiecki sponsor i g…. z tego wyszło.Zastanawiam sie czy Ten Pan ma autoryzacje by posługiwać się nazwiskiem Lukasa Podolskiego.Górnik w rękach prywatnych?Jestem za tylko nie od 3 ligi,pzdr 3 pkt z kurczakami

Estadio del puszka po makreli by się rozpadła lepiej nie przesadzać z ilością biletów ale jak to jest że kluby nie chcą zarabiac

Nie wku…Was to,że zawsze przed rundą czy sezonem jest rozpierducha?Nie można znaleźć pracowników działaczy prezesów związanych z Naszym klubem tylko szukacie sobie wynalazków nie związanych z Zabrzem? Macie w Polsce kibiców,a za każdym razem „musimy się wstydzić „