Pavel Steinbors: Jeśli tak zagramy w Bydgoszczy, to mamy duże szanse na zwycięstwo

Torcidos  -  4 listopada 2014 17:07
0
1138

Steinbors_TSP_Górnik_1415
– Jeśli w Bydgoszczy zagramy tak, jak w pierwszej połowie spotkania z Pogonią, to mamy bardzo duże szansę, aby zdobyć trzy punkty – mówi Roosevelta81.pl Pavel Steinbors, bramkarz Górnika.

Niedzielne spotkanie z Pogonią Szczecin znów nie było do końca udane dla drużyny Górnika Zabrze. Po raz kolejny nie udało się zachować czystego konta, ale przełamana została przynajmniej seria porażek. – Więcej oczekiwaliśmy po tym spotkaniu. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do nas. Mieliśmy kilka niezłych okazji, niestety nie udało nam się wszystkich wykorzystać – wskazuje Pavels Steinbors. 

– Z drugiej strony należy się cieszyć, że udaje nam się stwarzać sytuacje pod bramką rywala. Trochę nas boli, że dostajemy jedną wrzutkę i tracimy gola. Przynajmniej udało nam się zdobyć jeden punkt i to też trzeba uszanować – podkreśla golkiper zabrzan, który z optymizmem czeka na kolejny pojedynek z Zawiszą.  – Jeśli w Bydgoszczy zagramy tak, jak dzisiaj w pierwszej połowie, to mamy bardzo duże szansę, aby zdobyć trzy punkty. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments