Patrząc na sytuacje nasze i Radomiaka, to duże rozczarowanie

Luq  -  29 kwietnia 2022 23:20
2
1446

Górnik Zabrze bezbramkowo zremisował z Radomiakiem Radom. Co prawda, raz piłka znalazła się w siatce rywali po trafieniu Rafała Janickiego, jednak arbiter w tej sytuacji dopatrzył się ręki i gola nie uznał. A tak sam zainteresowany komentował na gorąco ten moment. – Przypadek, ale był minimalny kontakt. Takie są teraz przepisy. Nie mogłem za bardzo nic zrobić, uciec z tą ręką. Ułożona była naturalnie, nie podniosłem jej gdzieś wyżej, ale jak już mówiłem, takie są przepisy.

 – Patrząc na sytuacje nasze i Radomiaka, to duże rozczarowanie. My mieliśmy sytuacje stuprocentowe, a rywale za bardzo nam nie zagrozili. Oprócz słupka, strzały z trzydziestu kilku metrów. Z perspektywy meczu, trzeba przyznać, że też fajnie grali, bo musieliśmy sporo biegać za piłką. Utrzymywali się przy niej, a nam ciężko ich było złapać. – stoper Górnika nie ukrywał, że czuje niedosyt po tym remisie. Z drugiej jednak strony, pozytywem na pewno, czyste konto zabrzańskiej defensywy. – Fajnie, że zagraliśmy na zero. Wcześniej tyle traciliśmy goli. Mimo wszystko szkoda, ponieważ to strata dwóch punktów. W piątek gramy z Legią i mam nadzieją, że je odrobimy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Radomiak fajnie grał? Równie bezbarwnego zespołu tej wiosny nie widzialem w tej lidze i równie słabego meczu w waszym wykonaniu, może oprócz meczu z Wartą, Bruk-Betem i obiema Wisłami. Gdyby nie było publiczności, to polożylibyście się na murawie i czekali na końcowy gwizdek.

Wrócił ”stary,dobrze grający”Górnik.Jeden mecz z Zagłębiem dobrze zagrany wystarczy po co sie wysilać?