Parę nowości o stadionie. Bandy LED przy Roosevelta

kamres  -  15 listopada 2015 11:23
0
1240

 

stadion_podest_budowa

Przy okazji meczu z Koroną mieliśmy okazję zamienić parę słów z prezesem klubu Markem Pałusem. Ponadto na obiekcie zauważyliśmy parę nowości.

Przed wręczeniem pamiątkowej tablicy dla Adama Dancha z okazji rozegrania dwustu meczów w ekstraklasie w barwach Górnika spotkaliśmy prezesa klubu Marka Pałusa. Zapytaliśmy o kilka spraw związanych ze stadionem. Powiedział nam, że trzy trybuny wraz z placem wejściowym po wschodniej stronie będą gotowe na mecz derbowy z Ruchem. Jednak podziemne parking oddane zostaną raczej w późniejszym terminie. Klub przymierza się również do zakupu band LED-owych, które nie są jeszcze własnością klubu.

Co nowego na stadionie? Zauważyliśmy parę ciekawostek. Po pierwsze gratulacje dla firmy ochroniarskiej, która zrobiła porządek na trybunie północnej. Stewardzi pilnują, aby nikt nie oglądał meczu z podestów dla niepełnosprawnych, co znacznie utrudniało widoczność na murawę.

stadion_ochorna_niepelnosprawni

Po drugie nad niektórymi womitoriami pojawiły się stalowe konstrukcje. Platformy te przystosowane są dla ekipy telewizyjnej skąd będzie można prowadzić relacje wideo na żywo.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments