Panowie, dziękujemy

Kibic  -  20 maja 2018 23:01
0
7412

Mniej więcej rok temu Górnik miał mniej niż jeden procent szans na awans do Ekstraklasy. Dziś ta drużyna wygrywa z Wisłą Kraków i zapewnia sobie przepustkę do europejskich pucharów. I to wszystko dzięki grupie młodych chłopaków i wielkiemu trenerowi Broszowi. Niemożliwe nie istnieje!!! 

Piłkarze, dzięki za ten fantastyczny sezon. Dostarczyliście nam niesamowicie wiele radości, a niektóre wasze fantastyczne mecze zostaną w naszej pamięci na bardzo, bardzo długo. Nawet jeśli was krytykowaliśmy (czasami naprawdę niepotrzebnie, co z czasem też zrozumieliśmy), to zawsze mieliście i macie u nas bardzo duży szacunek. Dokonaliście rzeczy i przypomnimy, co pisaliśmy zaraz po zakończeniu rundy zasadniczej:

„Do czwartej Wisły Płock tracimy dwa punkty i to w tej chwili powinien być nasz cel. Choćby dlatego, że tak wysoko nie byliśmy od 1994 roku. Dla naszych młodych zawodników byłby to naprawdę spory sukces i duma, gdyby udało im się osiągnąć z Górnikiem coś, czego nie udało się nikomu innemu w Zabrzu od 24 lat. Gdy zabrzanie zdobywali wtedy trzecie miejsce w lidze, to wielu z obecnych piłkarzy nie było jeszcze na świecie.”

Możecie być z siebie dumni.

Jest jeszcze architekt tego sukcesu, człowiek bez którego nie miało prawa się udać. Ale po prostu brakuje już słów, żeby wyrazić podziw i wdzięczność dla Marcina Brosza. NAJLEPSZEGO TRENERA W EKSTRAKLASIE.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments