Otwarcie trzech trybun na Wielkie Derby Śląska poważnie zagrożone!

kamres  -  16 stycznia 2016 17:13
0
1823

stadion_budowa_zabrze

Jak udało się dowiedzieć redakcji Roosevelta81.pl, bardzo mało prawdopodobne by trzy trybuny doczekały się swojego debiutu podczas 105. Wielkich Derbów Śląska!

Spółka Stadion w Zabrzu od dłuższego czasu informuje, że właśnie na 105. Wielkie Derby Śląska przypadnie debiut trzech trybun zabrzańskiego stadionu. Spotkanie z Ruchem Chorzów pierwotnie oglądać miało 24 tysiące ludzi, jednak bardzo mało prawdopodobne by trybuny zostały otwarte. – Sądzę, że osoba, która zadeklarowała otwarcie trzech trybun dla 24 tysięcy kibiców ma wielką fantazję, bądź jest wielkim optymistą. Nie sądzę, by były jakiekolwiek szanse na otwarcie podczas Wielkich Derbów Śląska. Zakres robót do wykończenia jest ogromny – mówi nam jedna z osób, która jest związana z budową stadionu w Zabrzu.

Informacje potwierdziliśmy jeszcze w kilku źródłach i wszystkie są zgodne – nie ma szans, by otwarcie trzech trybun nastąpiło podczas Wielkich Derbów Śląska, które zaplanowano na 21 lutego. Do największego wydarzenia piłkarskiego w Zabrzu pozostał niewiele ponad miesiąc. Nadal nie wiadomo czy i kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów. Udało nam się także zdobyć najnowsze zdjęcia z wnętrza budowy, które opublikujemy na naszych łamach już wkrótce.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments