Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Górnika Zabrze odnośnie wyjazdu do Białegostoku

Milo  -  10 grudnia 2014 19:37
0
1361

kibice2_Lech_Górnik_1415

Stowarzyszenie Kibiców Górnika Zabrze – Torcida Górnik wydało specjalne oświadczenie w związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami o wyjeździe Torcidy do Białegostoku. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia:

W związku z pojawiającymi się informacjami, iż wybieramy się do Białegostoku w celu konfrontacji z kibicami Jagi, informujemy że taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Do Białegostoku udajemy się w jednym słusznym celu – Dopingowania Wielkiego Górnika!

Dodać również chcemy, iż podczas ostatniego meczu w Zabrzu na naszych trybunach gościliśmy 20 osobową delegację kibiców Jagi.

Nadmienić trzeba również, iż w zeszłym tygodniu, spotkali się koordynatorzy ds. współpracy obu klubów , którzy omówili zasady przyjęcia kibiców gości na nowym stadionie.

Jedyną instytucją która chce zepsuć to widowisko jest POLICJA.
Przypomnijmy sobie wszyscy nasz wyjazd do Białegostoku w sierpniu 2012 roku, gdzie dzięki „uprzejmości” miejscowych stróżów prawa, nie udało nam się dotrzeć na mecz, mimo 12-to godzinnej podróży.

Apelujemy do dziennikarzy oraz całego środowiska piłkarskiego aby zwrócili uwagę na sytuację z jaką muszą zmagać się kibice w Białymstoku.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd Stowarzyszenia”

Źródło: Torcida Górnik
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments