Oleksandr Szeweluchin: Musimy zrobić wszystko, aby odczarować stadion przy Roosevelta

Milo  -  11 marca 2015 14:18
0
954

szeweluchin

– Wszyscy mówią, że nie wygraliśmy w Zabrzu meczu od kilku miesięcy. Musimy zrobić więc wszystko, aby w końcu odczarować stadion przy Roosevelta. Należy się to naszym kibicom, którzy jeżdżą za nami i nas wspierają – powiedział na przedmeczowej konferencji Oleksandr Szeweluchin, obrońca Górnika.

„Szewa” otworzył wynik jesiennego meczu, w którym górnicy wygrali 3:0. – To już jednak przeszłość, chociaż wiemy dzięki temu, że jesteśmy w stanie ich wypunktować. Trzeba jednak zaznaczyć, że w Pucharze doznaliśmy porażki – mówi, przypominając porażkę 2:4 przy Roosevelta w 1/16 finału.

Obrońca nie ukrywa jednak, że liczy na wygraną. – Wszyscy mówią, że nie wygraliśmy w Zabrzu meczu od kilku miesięcy. Musimy zrobić więc wszystko, aby w końcu odczarować stadion przy Roosevelta. Należy się to naszym kibicom, którzy jeżdżą za nami i nas wspierają. 

Szeweluchin nie ukrywa również, że nastroje w szatni są dobre. – Wiadomo, każdy chce dostać pensję za wykonywaną pracę. Pod tym względem sytuacja idzie w naprawdę dobrym kierunku – podkreśla. – Najważniejsze jest jednak to, co na boisku i tylko na tym się skupiamy.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments