Ogromny pech ROW-u Rybnik. Awans do I ligi przegrany na finiszu!

Milo  -  7 czerwca 2015 18:13
0
1223

Szymon_Sobczak_ROW_GKS_1314

ROW Rybnik niespodziewanie przegrał z ostatnią w tabeli Limanovią Limanowa 0:2 i dalej pozostaje w II-lidze. Niestety z III-ligą pożegnała się Wisłoka Dębica.

Przed starem ostatniej kolejki jeszcze sześć drużyn celowało w bezpośredni awans do I ligi. Wydawało się, że dla ROW-u Rybnik ostatni mecz będzie tylko formalnością i pewnie awansuje do I-ligi. Niestety rybniczanie przegrali z ostatnią Limanovą. Wydawało się, że nawet porażka zapewni przynajmniej udział w barażach, ale Raków strzelił zwycięskiego gola rzutem na taśmę. Do 1 ligi awansowały: Zagłębie Sosnowiec, MKS Kluczbork, Rozwój Katowice, a Raków Częstochowa zagra w barażach.     

GKS Katowice zakończył sezon na 8 miejscu. Apetyty przed startem sezonu były zdecydowanie większe, może w następnym sezonie znajdą spełnienie. W ostatniej kolejce zespół z Katowic zremisował przed własną publicznością z Arką Gdynia 0:0. Do ekstraklasy z zaplecza awansowały: Zagłębie Lubin i Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Niestety Wisłoka Dębica, spadła z III-ligi, grupa: lubelsko-podkarpacka zajmując ostatnie 18 miejsce, ze stratą dokładnie 18 pkt, do bezpiecznego miejsca. Wisłoka ostatni mecz przegrała bardzo wysoko z Stalą Rzeszów aż 0:8.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments