Poznaliśmy trenerski dwugłos po meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa.
Marcin Brosz (trener Górnika): - O tym spotkaniu możemy mówić w samych superlatywach. Cieszy zwycięstwo, zagraliśmy na "0" z tyłu.
Cały zapis konferencji poniżej:
Źródło: Gónik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl





