Nie tak to miało wyglądać. Doping w meczu Górnik - Lechia (wideo)

0
3797

Nie tak wyobrażali sobie sobotni wieczór kibice Górnika. "Trójkolorowi" przegrali na własnym stadionie 0:2 z gdańską Lechią. Brakuje nam siły ofensywnej, sam Żurkowski nie jest w stanie wygrać meczu. Niestety piłkarz ten opuścił boisko na noszach, a jego występ z Wisłą Kraków stoi pod znakiem zapytania.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy