Nie słyszałem co się dzieje wokół mnie. Skupiałem się na grze

3
4972

Dominik Szala był najmłodszym zawodnikiem na boisku podczas 123 Wielkich Derbów Śląska. Młody obrońca "Trójkolorowych" spisywał się bardzo dobrze, a po meczu podzielił się swoimi wrażeniami z tego prestiżowego spotkania.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

3 komentarzy

1m i wszysto jasne

A ino się czimej Górnika Dominku! 🙂

Pań się powoli już żegna z GZ. Legia lubi to ?