Nie napędziliśmy strachu rywalom

Kibic  -  1 kwietnia 2023 00:38
12
3769

Poznaliśmy pomeczową wypowiedź trenera Jana Urbana, po meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice i Górnikiem Zabrze.

Jan Urban (trener Górnika): – Bramka Piasta trochę przypadkowa, piłka odbiła się od naszego zawodnika. To jest normalne w meczach, że dostajesz gola, trzeba później odrabiać. No niestety u nas nie bardzo było widać… mieliśmy problem stworzyć sytuacje bramkowe, by mieć okazje tym samym napędzić rywalom strachu (…).

Cała wypowiedź Jana Urbana poniżej

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Trenerze ciężko będzie odczarować drużynę, fatalnie przygotowaną do rundy przez bilardzistę klauna .

Dokladnie! Bielica te wykopy to tragedia zero celnosci. A gdzie byl Wlodarczyk? Jak wszedl na drugą polowe to wcale nie bylo go widac!!! Tragedia

Jeszcze wypadałoby się zapytać drużyny co sądzą o zwolnieniu bilardzisty klauna jak to stwierdziłeś…

Myślę że trzeba zwolnić trenera. Zwalniamy po zwycięstwie to tym bardziej po porażce?

A może zwolnić właściciela
Za trwonienie pieniędzy i zrobienie największego pośmiewisko w Polsce z miasta i klubu ??????

To może i kibiców zwolnić za wyzwiska na Gaula? Jak widać to nie jego wina że ci grać nie potrafią?

Jest trochę wolnych super trenerów to może co mecz to inny trener.Skoro klub dobrze funkcjonuje bez suwerennego prezesa lub prezesem jest Wakat to może byc dobrym rozwiązaniem. Niech piłkarska Polska ma dalej powody do śmiechu , a Pani MMS opowiada o 15 gwiazdce

Rewelacyjny pomysł! Trzeba podrzucić chłopakom na mlynie

Zrozumcie to co trener Urban powiedział że większość tych kopaczy w Górniku nie strzelała bramek to jest efekt totalnych błędów właściciela jak i prezesa amatora Szymanka i postawienie na trenera co nie ma doświadczenia w prowadzeniu pierwszego zespołu.A teraz nagle trenerze Urbanie ratuj szambo zrobili z Górnika gdzie od patrzenia się na ich grę dostaje się oczopląsu.Tu trzeba jak nie raz wspomniałem dokonać totalnej przebudowy zespołu ale przede wszystkim odsunoc magistrat z caryca MMSz od Górnika bo to nikt inny nie pociąga za sznurki jak caryca i jej małpy.

Czy ktoś wie co się dzieje z pieniędzmi w klubie? Górnik na płace dla zawodników wydaje 28% budżetu, gdzie średnia ligi oscyluje powyżej 50%. Nie ma najmniejszego budżetu w lidze więc gdzie idą pieniądze skoro zadłużenie stale rośnie, a klubu nie stać na kupno choć jednego dobrego zawodnika co sezon.

Trenerze oni k….człapią po boisku nie biegają a po przejęciu piłki grają w poprzek lub do tyłu..Zero ciągu na bramkę rywala,, Takim klepanie środkiem pola to my zajedziemy do 1 ligi..Dobre skrzydła i szybkie przejście do kontrataku to była zawsze wizytówka Górnika za dobrych trenerów takich jak Pan czy Brosz itp…Motoryka leży i odpowiada za to POniemiecki wfista i jego sztab!,Bez porządnego biegania ciężko będzie się utrzymać.

Brosz, robi świetną z u19, Nowak właśnie strzelił piękną bramkę Legii . Każdy kto wybija się ponad poziom jest od razu sprzedawany lub jak w przypadku Brosza , sam ucieka z Górnika.Urban ma przeciętniaków i choćby nie wiem jak się starał nie zrobi z nich pereł. Szulikowa i pociotki za to trzymają się przy Górniku bardzo dobrze.