Nasze zgody wkraczają do gry

kesera  -  6 marca 2013 10:52
0
1051

row
Już w najbliższy weekend do gry wracają nasze zgody, a w związku z tym, będzie okazja, aby wesprzeć naszych przyjaciół nie tylko na meczach u siebie, ale również na wyjazdach. Już dziś zapraszamy na piątkowy mecz walczącego o awans do I ligi ROW-u Rybnik!

My już od dwóch tygodni możemy cieszyć się emocjami piłkarskim i dopingować swoją drużynę. Nasi przyjaciele z Dębicy, Katowic i Rybnika na pierwsze spotkania o stawkę w tym roku muszą czekać trochę dłużej. Już w ten weekend jednak rywalizację wznowią ROW i GieKS-a. Wisłoka swój premierowy mecz rozegra dopiero za tydzień.

ROW Rybnik – MKS Kluczbork, piątek 8 marca 2013 r., godzina 18.00
Zespół ROW-u po jesieni jest liderem II ligi zachodniej z 34. punktami na koncie. Na drugim miejscu, ostatnim premiowanym awansem, ze stratą trzech „oczek” jest Bytovia Bytów, a za jej plecami są Chojniczanka Chojnice i Raków Częstochowa, mające od niej punkt mniej. Ekipa Ryszarda Wieczorka ma duże apetyty na awans na zaplecze Ekstraklasy, dlatego zachęcamy wszystkich, aby już w piątek pojawili się na stadionie w Rybniku i wsparli dopingiem piłkarzy ROW-u w meczu z MKS-em Kluczbork.

ŁKS Łódź – GKS Katowice, niedziela 10 marca 2013 r., godzina 12.15 (transmisja w Orange Sport)
GieKSa zajmuje 13. lokatę w I lidze, mając osiem punktów przewagi nad strefą spadkową. Katowiczan już na starcie czeka arcyważny mecz z mającym ogromne problemy organizacyjno-finansowe ŁKS-em. Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała łódzki klub zawieszeniem licencji, ale to nie powoduje automatycznego wykluczenia z rozgrywek, więc ŁKS przystąpi do gry w rundzie wiosennej. U naszych przyjaciół z Katowic też się w klubie nie przelewa, więc ich piłkarzom również przyda się nasze wsparcie.

Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna, sobota 16 marca 2013 r., godzina 15.00.
Wisłoka, która do gry przystąpi za tydzień, po jesieni ma 33 punkty na koncie i jest liderem klasy okręgowej. Jednak druga i trzecia drużyna, Victoria Czermin oraz Iglopol Dębica, mają taki sam dorobek. Awans wywalczy tylko mistrz, więc rywalizacja zapowiada się niezwykle interesująco, także pod względem kibicowskim, ponieważ o promocji do wyższej ligi może zdecydować na przykład derbowy pojedynek z Iglopolem, na którym z pewnością nie zabraknie dużej grupy fanów Górnika.

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments