Nasze zgody: Passa „GieKSy” i Wisłoki, ROW z trzecią drużyną

kamres  -  18 października 2013 12:43
0
1090

kibice2_gks_row_1314

Terminarz naszych zgód w ten weekend wypadł bardzo korzystnie. Kibic Górnika przy odrobinie wysiłku może zobaczyć wszystkie mecze na żywo. Początek maratonu już dziś o 18.00 w Rybniku, a po meczu wszyscy spotykamy się w Zabrzu o 20.45. Czas start!

Pierwszy mecz nasi zgodowicze rozegrają już dziś. Na murawę w Rybniku wybiegną zespoły ROW-u oraz Dolcanu Ząbki. Kibice zacierają ręce na ten pojedynek, bowiem ostatni mecz podopiecznych Ryszarda Wieczorka był bardzo udany. W Bełchatowie padł remis 2:2. Tym razem rybniczan czeka teoretycznie łatwiejsze spotkanie, bo zespół z Ząbek zajmuje w tabeli trzecią lokatę i tylko raz zwyciężył na boiskach rywala, trzykrotnie remisując i dwa razy raz schodząc z boiska pokonanym.

Zespół z Dębicy nadal lideruje w IV lidze i ma 3 punkty przewagi nad drugą drużyną w tabeli. W ostatnich trzech spotkaniach Wisłoka sięgnęła po komplet punktów, zdobywając przy tym 7 bramek i tracąc tylko jedną. Pora podwyższyć te świetne statystyki, o co nie powinno być trudno, bowiem zespół z Pilzna zgromadził na swoim koncie 13 punktów i zajmuje w tabeli 12. pozycję.

Maraton zakończymy w niedzielę o 16.15 na stadionie przy ulicy Bukowej. „GieKSa” podejmie drugą drużynę I ligi Olimpię Grudziądz. Szykuje się bardzo interesujące starcie. Olimpia na boiskach rywali wygrywała w tym sezonie trzykrotnie, raz remisując oraz raz przegrywając. Z kolei GKS ma najlepszy bilans gier u siebie z całego zaplecza Ekstraklasy: 5-1-0. Czy „GieKSiarze” utrzymają passę i po raz kolejny nie przegrają na Bukowej?

I liga
ROW Rybnik – Dolcan Ząbki, piątek, 18 października, godz. 18.00

IV liga podkarpacka
Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno, sobota, 19 października, godz. 14.00

I liga
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz, niedziela, 20 października, godz. 16.15 (transmisja w Orange Sport)

źródło: Roosevelta81.pl
foto: GieKSa.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments