Nasze zgody: Hity sportowe i kibicowskie

Spark  -  27 września 2014 07:39
0
1076
kibice_okocimski_gks_1314

W ten weekend swoje mecze mają Wisłoka Dębica i GKS Katowice. ROW Rybnik kolejne spotkanie rozegra w środku przyszłego tygodnia. Szczególnie ciekawy wyjazd czeka zwłaszcza GieKSiarzy, którzy udadzą się do spadkowicza z ekstraklasy, czyli na stadion Zagłębia Lubin.

W sobotę piłkarze Wisłoki Dębica zmierzą się na wyjeździe z LKS Wólczanka Wólka Pełkińska. Rywale, mimo ostatniej hokejowej porażki 3:7, znajdują się górnej części tabeli z 14 punktami na koncie. Wisłoka natomiast, choć ostatnio zremisowała, nadal jest w strefie spadkowej. Trudno będzie się jej wyrwać po najbliższym spotkaniu, ale każde „oczko” w przypadku zespołu z Dębicy może na koniec tego sezonu okazać się na wagę złota.

 Jeden z bardziej interesujących wyjazdów czeka sympatyków z Bukowej. GKS zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Wśród kibiców GieKSy wielka mobilizacja, dzielnice i fan cluby prześcigają się w liczbach, a miejsc na wyjazd coraz mniej! Koszt wyjazdu to zaledwie 80 zł (bilet z przejazdem) lub 25 zł (sam bilet, transport własny). Wszyscy mają jechać w żółtych koszulkach. Sportowo? Również niezwykle istotny pojedynek. GKS ostatnio prezentuje się dobrze i w Lubinie może mocno zaznaczyć swoje aspiracje do awansu. Punkt w Lubinie byłby niezły, ale wygrana dałaby pewnie drużynie „mega power” na dalszą część rozgrywek.
Dopiero we wtorek swój mecz rozegra przed własną publicznością ROW Rybnik, ale za to jaki! Na Gliwicką przyjeżdża Zagłębie Sosnowiec. ROW jest wiceliderem, ale piąte Zagłębie traci do niego tylko jeden punkt. Mecz hitowy nie tylko na murawie, ale także na trybunach. Do Rybnika przyjadą oczywiście fani z Sosnowca, którzy zbiórkę mają zaplanowaną na godz. 15/30 i przyjadą do Rybnika autokarami.

I liga
Zagłębie – Lubin – GKS Katowice, niedziela, 28 września 2014, godz. 19.46 (transmisja w Orange Sport)

II liga
ROW Rybnik – Zagłębie Sosnowiec, wtorek, 30 września 2014, godz. 18.00

III liga grupa lubelsko-podkarpacka
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica, sobota, 27 września 2014, godz. 16.00

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: GieKSa.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments