Nasze zgody: Hit kibicowski na Bukowej z przyjezdnymi!

kamres  -  12 kwietnia 2013 12:08
0
947

gks_stomil
Wszyscy nasi przyjaciele zagrają w ten weekend. Już dziś swój mecze u siebie zagra ROW Rybnik. W niedzielę pierwszy raz w tym roku o punkty zagra Wisłoka. Świetnie zapowiada się też niedzielne starcie GieKSy z Zawiszą Bydgoszcz, na którym pojawią się kibice gości!

Dziś o godzinie 19.00 na boisko wybiegną piłkarze ROW-u, którzy na swoim boisku podejmą zespół Tura Turek. Rybniczanie nadal liderują w II lidze, pomimo dwóch rozegranych meczów mniej od drugiej w tabeli Bytovii Bytów. Natomiast najbliższy rywal naszej zgody, zajmuje miejsce 14. i po 18 rozegranych kolejkach zgromadził 24 punkty. Przypomnijmy, że rybniczanie nie przegrali jeszcze ani jednego meczu przed własną publicznością i stracili tylko dwie  bramki. Zachęcamy wesprzeć głośnym dopingiem naszych braci z Rybnika, gdyż pozostałe spotkania zgodowiczów rozgrywane są w niedzielę, w czasie meczu przy ulicy Roosevelta.

Jeśli ktoś jest bardzo uparty, może zaliczyć mecz GKS-u Katowice z Zawiszą Bydgoszcz, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 12.30. Następnie 20 minut podróży DTŚ i może znaleźć się w Zabrzu. Zespół z Katowic zajmuje obecnie 11 miejsce z dorobkiem 30 punktów, natomiast rywal jest na 4 pozycji z 40 punktami i walczy o awans do Ekstraklasy. Kibicowsko spotkanie będzie stało na najwyższym poziomie, bowiem po raz pierwszy od listopada 2009 roku w sektorze gości pojawią się kibice drużyny przeciwnej! Sympatycy z Bydgoszczy przyjadą na Śląsk autokarami.

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=uB1yYNbMMNs’]

W końcu rusza opóźniona V liga, a wraz z nią zagrają podopieczni Janusza Turka. Mecz pomiędzy Raniżovią Raniżów a Wisłoką Dębica rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 16.00. Gospodarze z dorobkiem  19 punktów plasują się na 8 pozycji, a liderująca Wisłoka zgromadziła na swoim koncie 33 punkty. Kibice Biało-Zielonych organizują pierwszy raz w tym roku wyjazd samochodowy. Zbiórka o godzinie 13.30.

II liga zachodnia
ROW Rybnik – Tur Turek, piątek 12 kwietnia, godzina 19.00

I liga
GKS Katowice – Zawisza Bydgoszcz, niedziela 14 kwietnia, godzina 12.30 (Orange Sport)

V liga
Raniżovia Raniżów – Wisłoka Dębica, niedziela 14 kwietnia, godzina 16.00

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments