Następny cel to gra w Ekstraklasie!

Luq  -  9 września 2018 17:48
0
7725

Jakub Belica pierwszy raz miał okazję od pierwszych minut zagrać w pierwszym zespole Górnika na pozycji środkowego pomocnika u boku Szymona Matuszka, po meczu zawodnik przyznał, że się cieszy, ale i tak twardo stąpa po ziemi. 

Młody pomocnik Górnika miał dzisiaj okazję rozgrywać piłkę w doborowym towarzystwie, bo z przodu dogrywał piłki czy to do Angulo, Ryczkowskiego, czy Jesusa lub Zapolnika. – Mam nadzieje, że dobrze ten mecz wyszedł, była to ogromna przyjemność grać u boku takich zawodników dodał młody pomocnik. 

Sporo bramek padło w sobotnim spotkaniu po pierwszej połowie, w której zagrał pomocnik Górnika bo aż dziewięć. – Cieszy, że się przełamaliśmy i dużo bramek nastrzelaliśmy, o to też chodziło. Sparing potraktowaliśmy poważnie i to co gramy na treningach staraliśmy się pokazać na boisku powiedział Kuba.

Belica zagrał w linii z kapitanem Górnika Szymonem Matuszkiem, ale to Kuba był bardziej usposobiony ofensywnie, podpytaliśmy zawodnika czy takie były założenia na to spotkanie. – To boisko weryfikuje pewne założenia, chciałem wziąć na siebie trochę odpowiedzialności i ciężaru gry, rozegrać kilka akcji i dobrze, że się to udawało – dodał Belica.

Debiut zaliczony, w dodatku z okazałą wygraną, ale sam zawodnik nie popada w samozadowolenie. – Wiadomo, że debiut za mną, ale myślę, że mogło być jeszcze lepiej, kilka razy mogłem inaczej zagrać, ale trzeba twardo stąpać po ziemi i wyznaczać sobie nowe cele, a tym najważniejszym teraz, to gra w Ekstraklasie – podsumował gracz Górnika.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments